Кенді бар

Ласкаво просимо до солодкої ідеї! Ми - команда творчих та досвідчених професіоналів, яка пропонує послуги з розробки та створення неповторних Candy bar'ів для найяскравіших та найнезабутніших святкових подій у вашому житті. З нами кожне свято стає справжньою казкою, а ваші гості отримують незабутні враження!

Candy bar - це теж бар, але замість звичних напоїв ми отримуємо порції солодощів, таких як: капкейк (cupcakes), кейкпопс (cake-pops), макаруни (macaroons), фігурне печиво, зефір, шоколадні цукерки, карамель, льодяники, різнобарвне драже, солодка вата, маршмеллоу (marshmallo), міні і максі тортики, іноді використовують фруктові десерти і напої. Всі солодощі і декор надаються в тон святкової тематики, а тем для кенді бару може бути дуже багато! Найпоширеніші теми для кенді бару це: весільний кенді бар, кенді бар в стилі Tiffany, кенді бар для піжамної вечірки, новорічний кенді бар, кенді бар в стилі Barby, тематичний кенді бар на Halloween і ще величезна кількість кенді барів на тематику зарубіжних і наших мультфільмів та фільмів.

Наші послуги включають в себе:

  • Розробка унікальної концепції. Наша команда творчих дизайнерів ідеально розуміє, як зробити ваш Candy bar унікальним. Ми працюємо над кожною деталлю, починаючи від колірної гами і закінчуючи оформленням кожного солодкого десерту.
  • Виготовлення солодких шедеврів. Ми використовуємо тільки найкращі інгредієнти та спеціалізовані рецепти для виготовлення солодких виробів. Від макарунів і мафінів до кейк-попсів і шоколадних фонтанів - ми створимо справжню солодку симфонію для вашого заходу.
  • Естетика та декор. Ми приділяємо особливу увагу декору Candy bar'а. Від оформлення столу до кожного десерту - ми створюємо атмосферу, яка зачаровує і залишає незабутнє враження.
  • Індивідуальний підхід. Ми розуміємо, що кожен захід унікальний, тому пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ваші побажання та ідеї є нашим пріоритетом.

Окремо обмовляється кількість запрошених гостей, краща колірна гамма солодощів, види солодощів, тематика свята, декор та підсвічування столу Candy bar.

Кенді бар відмінно поєднується з шоколадним фонтаном та фруктової пальмою

Вартість Candy bar'у:

1. «Простий candy bar» на 12 осіб, включає в себе тематичні солодощі, напої, індивідуальне оформлення столу і фуршетной зони -  6000,00 грн.

2. «Класичний candy bar» на 12 осіб включає в себе тематичні солодощі, напої, маленький шоколадний фонтан, фруктову нарізку, індивідуальне оформлення столу і фуршетной зони -   8000,00 грн.

3. «Яскравий candy bar» на 12 осіб включає в себе яскраву фотозоні, ексклюзивні тематичні солодощі, напої, маленький шоколадний фонтан, фруктову нарізку "люкс", індивідуальне оформлення столу і фуршетной зони -  10500,00 грн.

4. «Екстра candy bar» на 12 осіб включає в себе екстра яскраву фотозоні, ексклюзивні тематичні солодощі, напої, шоколадний фонтан, фруктову пальму 70 см, індивідуальне оформлення столу і фуршетной зони -  12500,00 грн.

* Якщо у Вас є свої солодощі, ми можемо запропонувати оренду спеціального посуду для Candy bar

** Наша компанія пропонує виготовлення і оренду різноманітних тематичних фотозоні без солодощів

candy bar 14 1 2 13 11     7 12 10 9