Пальма з фруктів

Ми пропонуємо прикрасити ваше свято незвичайним, смачним і новим елементом фруктових закусок - фруктовою пальмою, яка ідеально доповнює шоколадний фонтан. Подаруйте своїм гостям фруктово-шоколаднє свято і воно запам'ятається надовго!

Фруктова пальма це шматочки різних свіжих фруктів, які кріпляться дерев'яними шпажками до спеціальної стійки-стовбура з соковитих ананасів. Забудьте про фруктову нарізку, коли є чудова альтернатива - фруктова пальма.

Великі пальми відмінно впишуться в будь-який фуршет, це може бути: весілля, корпоратив, презентація, однозначно будь-які урочистості з великою кількістю запрошених гостей. Маленькі пальми підійдуть для заходів з невеликою кількістю запрошених гостей, це може бути: дитяче свято, дівич-вечір, корпоративний захід.

При виготовленні фруктової пальми ми завжди використовуємо тільки свіжі і соковиті: ананаси, мандарини, апельсини, банани, полуницю, персик, нектарин, виноград декількох видів, яблука, груші та інші фрукти в залежності від сезону.

Підстава наших фруктових пальм натуральнаі виготовляється виключно зі свіжих ананасів, ніякі пінопластові підстави ми в роботі не використовуємо. У нас є одне найважливіше правило, від якого ми ніколи не відступимо - це найсвіжіші фрукти для фруктової пальми і тільки перевірені постачальники фруктів, з якими ми співпрацюємо не перший рік, тому за якість фруктів переживати точно не потрібно!

  • міні пальма з фруктів, підстава зі свіжих ананасів, висота 40 см, вага фруктів 3,5 кг -   2000,00 грн;

  • пальма з фруктів стандарт, підстава зі свіжих ананасів, висота 70 см, вага фруктів 6,5 кг -   2500,00 грн;

  • велика пальма з фруктів, підстава зі свіжих ананасів, висота 1 м, вага фруктів 8,5 кг -   3000,00 грн.

У вартість послуги «Фруктова пальма» доставка включена!

Фруктова пальма на вашому святі це незабутньо і дуже смачно!

pineapple palm

chocolate fountain 19

fruit palm

fruit palm

fruit

fruit palm 2