Шоколадний фонтан

Шоколадний фонтан прикрасить будь-який урочистий захід: корпоративну вечірку, весілля, мальчишник або дівич-вечір, день народження, будь-який дитяче свято, відкриття магазину або офісу. Ваші гості будуть в захваті, коли зможуть самі наколювати на довгі дерев'яні шпажки шматочки фруктів і підносити їх до безперервно стікаючогокаскаду з теплого шоколаду. Тільки уявіть яке це видовище і як це смачно! У сучасній івент-індустрії шоколадний фонтан на святковому заході стає справжнісіньким мейнстримом.

Професіонали використовують в шоколадні фонтани виключно італійський кондитерський шоколад Crea або Nutcao (молочний шоколад, чорний шоколад, білий шоколад), тому в наших шоколадних фонтанах струменить тільки кращий шоколад марки Crea і Nutcao, який ви можете вибрати на свій колір і смак.

  • оренда 3-х ярусного маленького шоколадного фонтану на 3 години (висота 40 см., 1,5 кг преміум-шоколаду Crea) -   2000,00 грн.

  • оренда 4-х ярусного великого шоколадного фонтану на 3 години (висота 80 см., 4,5 кг преміум-шоколаду Crea) -   3500,00 грн.

  • оренда 5-ти ярусного дуже великого шоколадного фонтану на 3 години (висота 1 м., 9 кг преміум-шоколаду Crea) -   6500,00 грн

Додатковий шоколад -   400,00 грн/1 кг

У вартість послуги «Оренда шоколадного фонтану» входить: шоколадний фонтан, доставка до місця проведення заходу, порція шоколаду (білий, молочний або чорний), шпажки для фруктів і обслуговування протягом 3-х годин.

Звертайтеся до професіоналів шоколадної справи! Ми зробимо все на найвищому рівні!

Ідеальним доповненням до шоколадного фонтану буде фруктова пальма, яку ви також зможете замовити у нас

shocoladnij fontan_3

shocoladnij fontan

chocolate fountain 18

chocolate fountain 19

chocolate fountain 11

chocolate fondue

chocolate fondue

shocoladnij fontan_2