Яблука в карамелі

      

Вітаємо вас на сторінці нашої компанії - вашого надійного партнера у створенні неповторних та солодких моментів на святкових заходах! Ми - професіонали у сфері надання в оренду обладнання та інгредієнтів для виготовлення найніжніших та смачних яблук у карамелі, які неодмінно подарують вашому заходу неповторний шарм та незабутню атмосферу.

Пропонуємо вам романтичний оригінальний десерт на будь-який ваш захід, який порадує ваших близьких і гостей. Ви можете замовити у нас яблука в карамелі з різними присипками. Всі наші солодощі, безсумнівно, стануть невід'ємною частиною фуршетного столу. Ми пропонуємо доповнити кенді-бари яблуками в карамелі з різними присипками. Замість карамелі можна використовувати шоколад: молочний, чорний або білий. Також яблука в карамелі популярно зараз використовувати в якості табличок для розсаджування гостей на урочистих заходах.

Вартість оренди:

  • Вартість розраховується індивідуально, мінімальне замовлення 40 яблук в карамелі -  3500,00 грн;
  • Вартість розраховується індивідуально, мінімальне замовлення 40 яблук в шоколаді -  4500,00 грн

У вартість послуги « Яблука в карамелі» включено: доставка по Харкову, яблука в карамелі з різною присипкою, обладнання карамелізатор для яблук на 3 години.

Що включено у наші послуги:

  • Апарати для виготовлення карамелі. Забезпечте ваш захід найсучаснішим та безперебійно працюючим обладнанням для виготовлення яблук у карамелі. Наші апарати вражають своєю ефективністю та надійністю.
  • Якісні інгредієнти. Ми гарантуємо вам використання тільки найкращих інгредієнтів для створення найсмачніших яблук у карамелі. Ваші гості будуть вражені смаком кожного вкусного крихітного шару.
  • Технічна підтримка на протязі всього часу оренди. Наша команда фахівців забезпечить повну технічну підтримку протягом усього заходу, щоб ви могли насолоджуватися святковою атмосферою, не турбуючись про технічні деталі.

Додатково, ми пропонуємо нашим клієнтам подарункові коробочки з яблуками в карамелі, які стануть оригінальним подарунком для близької людини або колеги на будь-який захід, такий подарунок здивує навіть самого вимогливого людини. Також не варто забувати, що це не тільки смачний, але і корисний десерт, багатий вітамінами. У нас відмінна якість і сервіс, ми використовуємо тільки свіжі фрукти і якісні інгредієнти. Такі подарункові набори стануть відмінним презентом на день народження, весілля, день святого Валентина, 8 березня, Новий рік та інші.

Чому треба обрати нас?

  • Професіоналізм. Ми маємо багаторічний досвід у сфері оренди апаратів для виготовлення яблук у карамелі на події різного масштабу.
  • Якість. Ми прагнемо до найвищих стандартів у всіх аспектах наших послуг, починаючи від обладнання та закінчуючи сировинними матеріалами.
  • Індивідуальний підхід. Ми розуміємо, що кожен захід унікальний. Тому ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуючи його побажання та особливості події.

Нехай ваше свято наповниться ароматом та смаком найніжніших яблук у карамелі! Обирайте нашу компанію, і ми зробимо ваш захід незабутнім!