Яблука в карамелі

      

Пропонуємо вам романтичний оригінальний десерт на будь-який ваш захід, який порадує ваших близьких і гостей. Ви можете замовити у нас яблука в карамелі з різними присипками. Всі наші солодощі, безсумнівно, стануть невід'ємною частиною фуршетного столу. Ми пропонуємо доповнити кенді-бари яблуками в карамелі з різними присипками. Замість карамелі можна використовувати шоколад: молочний, чорний або білий. Також яблука в карамелі популярно зараз використовувати в якості табличок для розсаджування гостей на урочистих заходах.

  • вартість розраховується індивідуально, мінімальне замовлення 40 яблук в карамелі -   1800,00 грн;

  • вартість розраховується індивідуально, мінімальне замовлення 40 яблук в шоколаді -   2200,00 грн

У вартість послуги « Яблука в карамелі» включено: доставка по Харкову, яблука в карамелі з різною присипкою, обладнання карамелізатор для яблук на 3 години

Додатково, ми пропонуємо нашим клієнтам подарункові коробочки з яблуками в карамелі, які стануть оригінальним подарунком для близької людини або колеги на будь-який захід, такий подарунок здивує навіть самого вимогливого людини. Також не варто забувати, що це не тільки смачний, але і корисний десерт, багатий вітамінами. У нас відмінна якість і сервіс, ми використовуємо тільки свіжі фрукти і якісні інгредієнти. Такі подарункові набори стануть відмінним презентом на день народження, весілля, день святого Валентина, 8 березня, Новий рік і т.д.