Піньята

Ласкаво просимо до нашої компанії! Ми - команда творчих майстрів, які спеціалізуються на створенні неповторних ексклюзивних піньят для найяскравіших святкових заходів. Наша місія - робити ваші події незабутніми та веселими, даруючи неповторні миті радості та сміху.

У кожну піньяту ми вкладаємо частинку нашої душі, створюючи унікальні та вражаючі вироби для будь-якого святкування. Наші піньяти виготовлені з високоякісних матеріалів, щоб забезпечити довговічність та яскравість наших творінь.

Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб ваша піньята відображала ідеї та тему вашого заходу. Тому ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення, працюючи разом із вами над дизайном та концепцією, щоб створити щось особливе та неповторне.

Піньята - мексиканська іграшка зазвичай від 40 см в діаметрі, виконується в формі кола, мультяшних героїв або тварин, всередину якої засипається конфетті, маленькі повітряні кульки, цукерки та інші легкі по вазі солодощі або подарунки.

Наповнена подарунками піньята підвішується до стелі спеціальним кріпленням, винуватцю свята зав'язують очі і дають в руки палицю для розбивання піньяти. Головне завдання цієї гри - розбити палицею піньяту і отримати бажані сюрпризи, які заховані усередині.

Розбивати піньяту може як одна дитина, так і група дітей. Також у нас є варіанти піньят для дорослих.

Наші клієнти - це організатори свят, батьки іменинника, запрошені на свято гості, корпоративні клієнти та всі, хто цінує якість та оригінальність у святкуванні. Ми горді представляти продукцію, яка призначена для будь-якого віку та будь-якої тематики події.

Вартість піньяти залежить від її форми та розміру

  • Піньята кругла (бомба, єдиноріг, поні, кактус, ананас, панда, динозавр, тік-тік, інстаграм, і багато інших). Ширина 40 см - від 500,00 грн, ширина 55 см -від 600,00 грн
  • Об'ємна піньята зі складними елементами (поп іт, єдиноріг, пляшка текіли, шампанське "Моёт" і інші) від 700,00 грн.

Наповнення піньяти на 1/3 маленькими повітряними кульками та різнокольоровими конфетті - 60,00 грн.

У піньяти є спеціальний отвір, куди ви можете самостійно покласти цукерки або невеликі подарунки.

Додатково можна замовити палицю для розбивання піньяти, декоровану кольоровим папером 90,00 грн.

Наша компанія практикує виготовлення піньят по вашому бажанню будь-якої форми і розміру. Ви можете замовити піньяту з будь-якими улюбленним персонажем ваших дітей.

Наш менеджер відповість на всі питання, що цікавлять, у нас великий вибір піньят. Телефонуйте або пишіть і ми надішлемо вам фото нашого каталогу піньят. На сайті представлені тільки деякі фотографії наших робіт

Пиньята единорог в Украине Пиньята панда пиньята кукла лол pinata my little pony пиньята кактус пиньята авокадо пиньята бомба цветная пиньята уточка лалафанфан пиньята единорог_ pinata minecraft пиньята игра в кальмара пиньята свинья пиньята холодное сердце пиньята серебряный шар pinata among us Пиньята Хогвартс Гарри Поттер пиньята хот вилс пиньята кукла LOL пиньята мексиканский кактус пиньята текилла пиньята мишка панда пиньята ананас pinata spider man pinata unicorn pink pinata unicorn tiktok pinata pinata youtube pinata minecraft пиньята футбольный мяч пиньята пикачу пиньята FNF pinata_popit_3