Оренда роздавальника чаю та кави

 

Ласкаво просимо до нашої компанії - вашого надійного партнера у створенні атмосфери затишку та комфорту на святкових та урочистих подіях! Ми спеціалізуємося на наданні в оренду термопотів та роздавальників чаю, які стануть невід'ємною частиною будь-якого заходу, від корпоративного заходу до особистого свята.

Наші термопоти вражають своєю елегантністю та сучасним дизайном, а їх технології забезпечують миттєве нагрівання води та доведення її до оптимальної температури для чаю або кави. Завдяки нам, ви зможете насолоджуватися чарівним ароматом в будь-який час!

Наші роздавальники чаю розраховані на широкий асортимент чаїв, від класичних чорних до ароматизованих та здоров'я-зберігаючих трав'яних міксів. Ми прагнемо забезпечити вам найвищу якість сервісу, тому все наше обладнання регулярно проходить перевірку та обслуговування.

Оберіть наші послуги, і ми гарантуємо, що ваша подія буде запам'ятована завдяки атмосфері затишку та гостинності. З нами ви отримаєте більше, ніж просто термопоти та роздавальники чаю - ви отримаєте неперевершений досвід, який залишить вам приємні спогади!

Вартість оренди - 500,00 грн за 8 годин оренди 

Характеристики термопоту:

  • Об'єм 10 л;
  • Кількість чашок 50-60;
  • Підключення 220 В;
  • Загальна потужність 1,5 кВт;
  • Корпус із нержавіючої сталі;
  • Для чаю, кави та інших напоїв без м'якоті.

Зв'яжіться з нами сьогодні, і дозвольте нам створити для вас незабутню атмосферу чаювання та радості на вашому святі.