Набір для урочистого відкриття

Вітаємо вас на сторінці нашої компанії - вашого найкращого партнера у справжньому торжестві та урочистому відкритті! Ми спеціалізуємося на наданні послуг з оренди набору для розрізання червоної стрічки, щоб зробити ваш важливий момент ще більш незабутнім та розкішним.

Наша місія - забезпечити вам найвищий рівень обслуговування та надати професійно підготовлений набір для урочистого відкриття. Кожен елемент у нашому асортименті відборно обраний, щоб відповідати найвищим стандартам елегантності та стилю.

Погодьтеся, що важливою задачею для будь-якої компанії є відкриття офісу чи торгової точки. Наша компанія допоможе зробити день відкриття справжнім святом, яке запам'ятається надовго і підкреслить високий рівень вашої компанії.

Важливо йде керівник компанії, підходить до хромованих стовпчиків з натягнутою червоною стрічкою і демонстративно, під спалахи фотоапаратів, розрізає цю стрічку. Шматочок відрізаної червоної стрічки залишиться як спогади про день відкриття та буде талісманом на удачу.

Унікальний набір для урочистих і офіційних відкриттів: 

  • Першокласні ножиці (колір-золото) - 2 шт;
  • Хромований піднос (колір-срібло) з червоною оксамитовою подушечкою - 1 шт;
  • Хромовані стійки з нержавіючої сталі (колір-срібло) - 2 шт;
  • червона стрічка - 3 м.*

Вартість -  800,00 грн за послугу

* Стрічка може бути будь-якого кольору. Можливо нанесення логотипу компанії на стрічку, вартість нанесення   55,00 грн / 1 м

Призначте свій день урочистим з нашою компанією. Звертайтеся до нас, і ми з радістю допоможемо вам підготувати кожну деталь вашого урочистого заходу. Нехай ваше відкриття буде яскравим, а спогади про нього залишаться на все життя!