Бар коктейлів

    

Ласкаво просимо до нашої компанії, яка спеціалізується на розробці та виготовленні унікальних концепцій Коктейль-барів для найважливіших святкових подій у вашому житті! Ми зосереджені на тому, щоб забезпечити вашому заходу неповторну та захоплюючу атмосферу, створивши ідеальний бар, який вразить ваших гостей.

Коли на вулиці спека, коли температура перевищує 25 ° С, дуже актуальними стають прохолодні напої, такі як: пунш, лимонад або молочний коктейль. Ми пропонуємо освіжаюче пропозицію - коктейль бар на виїзді. Дана послуга стане актуальна на весіллях, корпоративних вечірках, презентаціях, відкритті та інших заходах.

Наша команда експертів з дизайну та реалізації подій візьме на себе всі аспекти розробки та виготовлення вашого Коктейль-бару. Ми розпочинаємо з детального обговорення ваших побажань, теми свята та особливостей вашого заходу, щоб забезпечити повне відображення вашого стилю та виразити індивідуальність вашого заходу через концепцію бару.

Наші послуги включають у себе:

  • Розробка концепції. Наші творчі дизайнери працюють з вами, щоб створити унікальну концепцію бару, яка відповідає темі та атмосфері вашого свята.
  • Дизайн та виготовлення бару. Наші майстри забезпечать виготовлення стильного та функціонального барного приладдя, що відповідає вашим потребам та естетичним вимогам.
  • Підбір та навчання барменів. Ми надаємо послуги з підбору та навчання професійних барменів, які забезпечать якісне обслуговування та створять неповторний асортимент напоїв для вашого заходу.
  • Ексклюзивні коктейлі та напої. Наші бармені розроблять спеціальний меню коктейлів, пуншів, лимонадів та мілк-шейків, яке відзеркалить ваш унікальний смак та стиль.

В дану послугу включаються: установка та обслуговування обладнання і посуду, тільки натуральні інгредієнти для приготування смачних і корисних напоїв, одноразові стакани і трубочки (соломки).

Від вас стіл і розетка 220V, в окремих випадках стіл привозимо ми.

Коктейль бар буває трьох видів:

1. Пунш бар -  3800,00 грн.

Пунш - це поширений напій на багатьох сучасних вечірках, весіллях, і інших урочистих заходах. Це напій, який поєднує в собі алкоголь, фрукти і спеції. У наш пунш бар включено: 6 літрів пуншу, декор фуршетного столу, посуд і барний інвентар для пуншу, доставка по Харкову, інсталяція і дєїнсталяция пунш бару.

Ви можете вибрати рецепт пуншу з наших уже перевірених: мохіто алкогольний (ром, цукровий сироп, мінеральна вода, лайм, м'ята), Маргарита (апельсиновий лікер, текіла, лайм, спеції), сонячний безалкогольний пунш (на основі апельсинового соку, свіжого листя м'яти , лайм, лимон, фрукти по сезону, спеції), шоколадний пунш (на основі червоного вина, шоколаду, коньяку, спецій і свіжих фруктів по сезону), лимонно-апельсиновий пунш (на основі білого вина, фруктів і спецій), винний пунш ( на основі білого вина, коньяку, чаю, лимона і спецій), вишневий пунш (на основі червоного вина, вишневого лікеру, спецій і фруктів), малиновий пунш (на основі червоного вина, малинового лікеру, спецій і фруктів), яблучний пунш (на основі білого вина, яблучного соку, спецій і фруктів), новорічний пунш (на основі червоного вина, гвоздики, кориці, спецій і свіжих фруктів).

Здивуйте своїх гостей незвичайною подачею смачних напоїв. Телефонуйте і замовляйте пунш бар прямо зараз.

2. Лимонад бар -   3800,00 грн

Невід'ємною частина будь-якої вечірки є охолоджувальні напої, які не тільки прикрасять ваш фуршетний стіл своєю подачею, але також подарують гарний настрій і відчуття свіжості надовго. Це не тільки красиво, але і корисно. У нас самий смачний і корисний лимонад бар.

У наш лимонад бар включено: 6 літрів лимонаду, декор фуршетного столу, посуд і барний інвентар для лимонад бару, доставка по Харкову, інсталяція і дєїнсталяция лимонад бару.

Лимонадні бари це безалкогольні напої, що включають в себе натуральні інгредієнти, фрукти і спеції. Це може бути лимонад, полуничний лимонад, безалкогольний мохіто, вишневий лимонад, малиновий лимонад та інші види по сезону. Ми завжди підберемо найбільш підходящий лимонадний бар для вашого заходу.

Лимонадний бар підійде як для вечірок, корпоративів, виїзних заходів та весіль, а й для дитячих днів народжень. Телефонуйте і замовляйте лимонадний бар прямо зараз.

3. Мілк бар -   3500,00 грн.

Молочні коктейлі - досить популярний напій, який користується попитом в жарку погоду. У наших молочних коктейлях використовуються виключно натуральні інгредієнти.

У наш милк бар включено: 6 літрів молочних коктейлів, декор фуршетного столу, посуд і барний інвентар для милк бару, оренда міксера для молочних коктейлів, доставка по Харкову, інсталяція і дєїнсталяция милк бару.

Нехай ваше свято стане незабутнім завдяки нашому індивідуальному підходу та професійному обслуговуванню. Звертайтеся до нас, і ми з радістю допоможемо створити найкращий Коктейль-бар для вашого особливого заходу!