Апарат для попкорну

   

Вітаємо вас на сторінці нашої компанії - вашого найкращого партнера у створенні неповторних та смачних вражень на святкових та урочистих подіях! Ми - ваш надійний провайдер послуг з оренди апарату для попкорну, який завжди готовий додати нотку веселощів і смаку до будь-якого урочистого заходу.

Апарат для виготовлення попкорну оренда в Харкові. Порадуйте себе і своїх гостей корисним і смачним ласощами - попкорном. Солодкий, хрусткий попкорн на вашому урочистому заході стане відмінним ласощами для дітей і дорослих, попкорн люблять усі.

Оренда попкорн машини підійде для урочистих заходів будь-яких форматів, таких як: дитячі свята, дні народження, ювілеї, весільні фуршети, корпоративні вечірки, урочисті відкриття, презентації і.т.д.

Апарат для виготовлення попкорну не вимагає спеціальних зон установки і спеціальних умов при підключенні, він встановлюється на стіл і підключається в розетку. Апарат для приготування попкорна можливо встановити на відкритій локації або в приміщенні, він дуже мобільний і легко переноситься.

Наша компанія пропонує на вибір солодкий або солоний попкорн, кожна порція попкорну подається в індивідуальній паперовій упаковці. Весь процес приготування контролює обслуговуючий персонал і кожному гостю подає упаковки з готовим хрустким попкорном. Вам залишається тільки спостерігати за процесом приготування попкорна і насолоджуватися вже готовим ласощами

Вартість оренди попкорн апарату -  3000,00 грн за 3 години (не більше 100 порцій по 0,5 л)

У вартість оренди входить:

  • Професійний апарат для попкорну;
  • Інгредієнти для виготовлення хрустких ласощів;
  • Паперові індивідуальні пакетики або стаканчики для попкорну;
  • Обслуговування персоналу протягом усього часу;
  • Монтаж і демонтаж апарату

Чому треба обирати нас:

  • Швидкість та ефективність. Ми розуміємо, як важливий кожен момент вашого свята. Наші апарати працюють швидко, надаючи смачний попкорн в мить.
  • Висока якість. Ми використовуємо тільки найкращі інгредієнти та сучасне обладнання для забезпечення вам найвищої якості продукції.
  • Індивідуальний підхід. Ми готові врахувати ваші побажання та надати індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Зробіть свою подію неповторною та смачною разом з орендою апарату для попкорну. Замовте зараз, і ми гарантуємо вам миті радості та задоволення для вас і ваших гостей!