Апарат для попкорну

   

Апарат для виготовлення попкорну оренда в Харкові. Порадуйте себе і своїх гостей корисним і смачним ласощами - попкорном. Солодкий, хрусткий попкорн на вашому урочистому заході стане відмінним ласощами для дітей і дорослих, попкорн люблять усі.

Оренда попкорн машини підійде для урочистих заходів будь-яких форматів, таких як: дитячі свята, дні народження, ювілеї, весільні фуршети, корпоративні вечірки, урочисті відкриття, презентації і.т.д.

Апарат для виготовлення попкорну не вимагає спеціальних зон установки і спеціальних умов при підключенні, він встановлюється на стіл і підключається в розетку. Апарат для приготування попкорна можливо встановити на відкритій локації або в приміщенні, він дуже мобільний і легко переноситься.

Наша компанія пропонує на вибір солодкий або солоний попкорн, кожна порція попкорну подається в індивідуальній паперовій упаковці. Весь процес приготування контролює обслуговуючий персонал і кожному гостю подає упаковки з готовим хрустким попкорном. Вам залишається тільки спостерігати за процесом приготування попкорна і насолоджуватися вже готовим ласощами

Вартість оренди попкорн апарату -  3000,00 грн за 3 години (не більше 100 порцій по 0,5 л)

У вартість оренди входить:

  • професійний апарат для попкорну;

  • інгредієнти для виготовлення хрустких ласощів;

  • паперові індивідуальні пакетики або стаканчики для попкорну;

  • обслуговування персоналу протягом усього часу;

  • монтаж і демонтаж апарату