Сторінка поширених запитань

Піраміда з келихів з шампанського і Вау-ефект

Справжня мета будь-якого урочистого заходу - залишити яскраві, незабутні враження, які осядуть в пам'яті надовго. Враження від свята можна і потрібно генерувати на всіх етапах урочистогозаходу, навіть на етапі запрошення гостей - зробіть це креативно і відкиньте всі типові шаблони! Урочистий захід, таке як: весілля, день народження, дитяче свято, корпоративна вечірка складається в єдине ціле з безлічі злагоджених між собою деталей і шоу-програм. Ми не будемо розповідати про концепцію, ми розповімо про шоу наповнення піраміди шампанським і отриманим від цього яскравого, незабутньоговраження у запрошених гостей. Піраміда з шампанського підійде до будь-якого формату свята. Гірка з келихів із шампанським відмінно впишеться в весільну тематику, стане однією з фішок ювілею або корпоративу. Піраміда з келихів феєрично зустріне гостей перед урочистим відкриттям офісу або інший локації. Шоу наповнення шампанським включає в себе всі елементи, які підсвідомо вже гарантують вау-ефект у гостей і яскраве, позитивне враження від побаченого. Замовити на свято піраміду з шампанського можна у нас, зателефонувавши за телефонами вказаними на нашому сайті.

 

Про шоколадний фонтан і емоціях від шоколаду

Як ми вже знаємо, будь-який урочистий захід запам'ятається гостям тільки в разі наявності в програмі яскравих і емоційних елементів декору, шоу-програм та фуршетних оригінальних закусок. Отримати справжню, яскраву, що запам'ятовується емоцію допоможуть наші шоколадні фонтани. У шоколадних фонтанах використовується тільки спеціальний шоколад італійського виробника Crea.

Максимальний час оренди 3 години або поки не з'їдається початкова порція шоколаду. Якщо шоколад закінчився дуже швидко - можна додати ще. Шоколадні фонтани не надаються в оренду без офіціанта, який розтопить шоколад і запустить сам фонтан.

У послугу «Оренда шоколадного фонтану» входить: робота шоколадного фонтану на протязі 3-х годин, початкова порція шоколаду, спеціальні шпажки для фруктів

В нашій роботі ми використовуємо тільки професійне обладнання, яке не вийде з ладу в самий невідповідний момент!

 

Про фруктову пальму

Фруктова пальма це повністю натуральний продукт, підстава зі свіжих ананасів до якого дерев'яними одноразовими шпажками кріпляться шматочки свіжих фруктів. Декорується фруктова пальма листям фенікс або чико.

Все натурально і смачно, ніяких пінопластових стійок і пластикових багаторазових шпаг. Розміри фруктових пальм від 40 см до 1 м, вага фруктів від 3.5 кг до 9 кг. Вартість від 2000.00 грн.

Фрукти купуються безпосередньо перед замовленням, тобто вони завжди свіжі.

Фруктові пальми відмінно поєднуються з шоколадним фонтаном, але їх беруть і окремо, наприклад як частина фуршетной зони.

 

Про повітряні кульки надутих гелієм

Ми використовуємо латексні повітряні кулі таких марок як Gemar (Італія), Latex Occidental (Мексика), Qualatex (США), Sempertex (Колумбія), Belbal (Бельгія) і фольговані кулі Anagram (США), Flexmetal (Іспанія).

Тепер про газ гелій (формула - He) це інертний газ не токсичний і вибухобезпечний. Вже протягом багатьох десятиліть цим газом наповнюють повітряні кульки